Loffice Budapest Munkatársat keresünk

A precizitás a mindened? Kihívást látsz a rendszerezésben, a koordinálásban? Szívesen szervezed meg egy közösség mindennapjait?

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni? Szívesen foglalkozol emberekkel, fontos számodra a közösség? Szeretnél részt venni Magyarország első közösségi irodájának az életében?

Akkor Téged keresünk!
Legyél Te az új irodavezetőnk!

Feladatok

            kapcsolattartás és irodai szolgáltatás ellátása

            napi email forgalom kezelése, levelezés

            telefon kezelése

            posta átvétele, postaláda napi ürítése

            email értesítés levelekről székhellyel rendelkezők részére

            házkezelés és karbantartási problémák megoldása

            meghibásodás bejelentés

            egyeztetés a szakemberekkel

            épületek állapotának folyamatos ellenőrzése

            közüzemi órák bejelentése

            coworking terület napi rendbetétele

            terek napi rendben tartása

            fogyóeszközök beszerzése

            iroda- és szaniterek feltöltéséhez utánrendelés

            ügyfélkezelés

            coworkerek/bérlők/vendégek fogadása, problémakezelése

            adminisztratív feladatok

            aktarendezés

            szkennelés, fénymásolás, nyomtatás

            leltárak kezelése és folyamatos frissítése

            egyéb irodai feladatok ellátása

            személyi asszisztencia (vezetők napi munkájának támogatása)

Elvárások

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • kiemelkedő kapcsolatépítési, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • magas szintű ügyfélkezelés
  • nagyfokú precizitás és önállóság
  • gyors reakcióidő
  • magas szintű és kreatív szervezőkészség
  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság, jó stressztűrő képesség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Word, Excel, Photoshop ismerete, Macintosh prezentációs eszközök és MAC IOs ismerete, social media felületek magabiztos használata

Munkaidő: napi 4 óra, 8:30 és 17:30 között – előnyt jelent, ha 2018 januárjától napi 6 órát tudsz jönni

Jelentkezni az anna.zaszkaliczky@loffice.hu email címen CV-vel és motivációs levéllel, a bérigény megjelölésével lehet.

Jelentkezési határidő: 2017. május 31.

Interjú időpontja: 2017. június

Előirányzott kezdés: 2017. július 1.

www.lofficecoworking.com

LOFFICE csapat

Információ

Taste Loffice

Tudj meg többet!

Rendezvényközpont

KÖZÖSSÉGI IRODA